Carb Manager: Keto Diet App

Ücretsiz sağlık uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 56.4 MB
  • Version 6.0.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Wombat Apps LLC
Kullanımı oldukça kolay bir sisteme sahip Carb Manager uygulaması 1 milyondan fazla doğrulanmış gıdaya sahip.

Marka ürünleri ve restoran ücretleri de dâhil olmak üzere veri tabanında 1 milyondan fazla doğrulanmış gıdanın yer aldığı bu uygulama,  düşük karbonhidratlı diyet programları da sunan Carb Manager: Keto Diet App uygulaması karbonhidrat oranı az olan yiyeceklerle yaşamınızı sürdürebilmeniz için oluşturulmuştur.

Ayrıca sesli kaydetme özelliği sayesinde de konuşarak yediklerinizi uygulamaya yükleyebilirsiniz. 350 binden fazla düşük karbonhidratlı yemek tariflerinin yer aldığı bu uygulama ile BMI ölçümlerinizi de yapmaktadır. Geliştirilmiş grafiklerle kilo alıp verme sürecinizi de gözlemleyebilir, kişiselleştirme özelliği sayesinde grafiklerinizi özelleştirebilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay ve hızlı olan bu uygulama, Keto, LCHF, Paleo, Atkins ve Bölge diyetleri gibi pek çok farklı diyetlere sahiptir. Carb Manager uygulaması; herkes için vazgeçilmez bir kaynaktır. Net ve toplam karbonhidratlarınızı, zayıflama hedeflerinizi tanımlayabileceğiniz bu uygulama ile şeker de dâhil olmak üzere karbonhidrat sayımlarını yapabilirsiniz.

Hızlı arama motoru sayesinde yiyeceğiniz gıdaların barkodlarını kolay bir şekilde aratabilirsiniz. Fütüristik Image AI ile anında oturum açmak için yemeğinizin fotoğrafını çekip uygulamaya yükleyebilirsiniz. Bu sayede yiyeceğiniz yemeklerdeki kalori oranını öğrenebilir, alacağınız vitaminleri de görebilirsiniz.

Sınırsız tarif arayabileceğiniz Carb Manager: Keto Diet App uygulamasında sınırsız fotoğraf kaydı da yapabilirsiniz. Carb yöneticisi ve arkadaşlarınızla iletişime geçebileceğiniz bu uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilir, sağlıklı yiyecekler tüketebilirsiniz.

 

 

Daha Fazla Göster
Carb Manager: Keto Diet App indir
DİĞER SÜRÜMLER