Carb Manager: Keto Diet App

Ücretsiz sağlık uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 56.4 MB
  • Version 6.0.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Wombat Apps LLC
Dünya'nın en kapsamlı uygulamalarından biri olan Carb Manager?da 1 milyondan fazla doğrulanmış gıda yer alıyor.

Düşük karbonhidratlı yiyeceklerle yaşamınızı sürdürebilmeniz için oluşturulmuş Carb Manager: Keto Diet App uygulaması,  kullanımı oldukça kolay bir sisteme sahiptir. Marka ürünleri ve restoran ücretleri de dâhil olmak üzere veri tabanında 1 milyondan fazla doğrulanmış gıdanın yer aldığı bu uygulama,  düşük karbonhidratlı diyet programları da sunuyor.

Keto, LCHF, Paleo, Atkins ve Bölge diyetleri gibi pek çok farklı diyete sahip Carb Manager uygulaması; herkes için vazgeçilmez bir kaynaktır. Net ve toplam karbonhidratlarınızı, zayıflama hedeflerinizi tanımlayabileceğiniz bu uygulama ile şeker de dâhil olmak üzere karbonhidrat sayımlarını arayabilirsiniz.

Hızlı arama motoru sayesinde yiyeceğiniz gıdaların barkodlarını kolay bir şekilde aratabilirsiniz. Fütüristik Image AI ile anında oturum açmak için yemeğinizin fotoğrafını çekip uygulamaya yükleyebilirsiniz. Bu sayede yiyeceğiniz yemeklerdeki kalori oranını öğrenebilir, alacağınız vitaminleri de görebilirsiniz.

Sesli kaydetme özelliği sayesinde de konuşarak yediklerinizi uygulamaya yükleyebilirsiniz. 350 binden fazla düşük karbonhidratlı yemek tariflerinin yer aldığı bu uygulama ile BMI ölçümlerinizi de yapmaktadır. Geliştirilmiş grafiklerle kilo alıp verme sürecinizi de gözlemleyebilirsiniz.

Sınırsız tarif arayabileceğiniz Carb Manager uygulamasında sınırsız fotoğraf kaydı da yapabilirsiniz. Carb yöneticisi ve arkadaşlarınızla iletişime geçebileceğiniz bu uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilir, sağlıklı bir şekilde yaşamınızı sürdürebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster
Carb Manager: Keto Diet App indir
DİĞER SÜRÜMLER